Investícia

Zhodnocovanie a výhody:

Kúpou apartmánu sa majiteĺ môže zapojiť do hotelového programu obsadzovanie klientami našej spoločnosti avena.sk, ktorá má 12 ročné skúsenosti s prevádzkovaním hotelov a penziónov v Liptovskom Jáne.  Tým že sa majiteľ zapojí do tohto  programu získa možnosť zhodnocovania investície v rozmedzí 5% až 10% ročne v závislosti od počtu nocí, ktoré bude môcť naše rezervačné oddelenie ponúkať  klientom. Ďalšou výhodou investície je že apartmánový dom sa nachádza na vlastnom pozemku čím majiteľovi apartmánu odpadajú náklady spojené s prenájmom pozemku.

V rámci správcovského poplatku budú zahrnuté nasledovné služby:

  • využívanie wellness centra
  • služby údržbára
  • bežná prevádzková údržba a menšie opravy
  • zimná údržba
  • vedenie všetkej dokumentácie (revízie, odborné skúšky a pod.)
  • služby recepcie a lobby baru

Vždy v obraze:

O obsadenosti apartmánu bude mať prehľad aj samotný majiteľ, kde report vyťaženosti si môže nechať posielať na email alebo si ho bude môcť pozrieť cez webové rozhranie. Týmto získa výhodu že okrem vopred nahlásených termínov, ktoré budú vylúčené z predaja môže prísť na pobyt i v termínoch, ktoré nebudú  majiteľom nahlásené.

Predpokladané tržby apartmánu za rok:

  Noc Spolu
Cena apartmánu sezóna      90,00 €        9 000,00 €
Cena apartmánu mimosezóna      70,00 €        4 200,00 €
Počet dní sezóna 100  
Počet dní mimosezóna 60  
Spolu tržba rok        13 200,00 €

 

60%

Toto je prepodkladaná tržbovosť apartmánu pri obsadenosťi cca 60%, ktorá sa môže zvýšiť alebo znížiť v závislosti od počtu predaných lôžkodní, ceny apartmánu a blokovaní termínov majiteľom apartmánu pre svoje potreby.